Koltuk Yikama
Evde Koltuk Temizliği
Oturma odalarının en büyük emektarlarından olan koltuk takımları zamanla en çok kirlenen yerlerdir. Sık kullanımdan kaynaklı kumaş yüzeyinde zamanla lekeler , tozlar, bakteriler, maytlar , ter lekeleri ve kokular oluşmaya başlar. Bu sonuçla karşılaşmak istemiyorsanız yılda en az 2 defa koltuklarınızı temizletmelisiniz.Koltuklarınızın temizlenmesinin keyfini çıkarmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.
Ayrıntılı Bilgi
Cafe / Restaurant Koltuk Temizliği
Restaurant, cafe işletmecilerinin; hizmet içeriği ve konseptlerine gösterdikleri özen ve hijyeni mekanlarında büyük önem arz eden koltuk ve sandalye temizliği için de göstermeleri müşteri portföyünde memnuniyet ve artışa sebep olacaktır. Misafirlerinize evlerindeki konfor ve hijyeni sağlayarak tercih edilebilirliğinizi arttırmak adına Temizlik Hastası ekibi olarak yerinde koltuk temizleme ve yerinde sandalye temizleme hizmeti ile bir telefon kadar uzağınızdayız.
Ayrıntılı Bilgi
Sinemalarda Koltuk Temizliği
Sinema koltukları her gün farklı insanlar tarafından yoğun olarak kullanılan mobilyalardır. Bu koltukların periyodik olarak ayda en az 1 defa temizletilmesi gerekmektedir.
Ayrıntılı Bilgi
Konferans Salonu / Amfitiyatro Koltuk Temizliği
Konferans salonu ve amfitiyatrolarda bulunan koltukların periyodik olarak temizliğinin yaptırılması gerekmektedir.
Ayrıntılı Bilgi